Beton towarowy ☎ 788 023 283 ➤ Producent betonu oferuje dostawy betonu towarowego na miejsce budowy do miejscowości CHRZANÓW i okolice.

Betoniarnia jako wytwórnia, producent i dostawca betonu towarowego w ofercie posiada:

 • beton C8/10, C12/15, C16/20, C20/25, C25/30, C30/37, C35/45, C40/50, C45/55, C50/60, dawniej B10, B15, B20, B25, B30, B37, B35 i B40, B45, B50, B55, B60 z transportem i rozładunkiem z użyciem leja z betonomieszarki oraz z rozładunkiem na duże odległości przy użyciu pompy do betonu;
 • beton na domy jednorodzinne, bloki mieszkalne i osiedla mieszkaniowe, budynki biurowe, obiekty handlowe i usługowe, hale, drogi, mosty, wiadukty, podjazdy, fundamenty, posadzki, stropy, schody, ogrodzenia.

 • Wytwarzanie betonu towarowego


  Zajmujemy się produkcją betonu towarowego. Tym, co nas wyróżnia jest naprawdę obszerne doświadczenie pozwalające nam na świadczenie usług na bardzo wysokim pułapie. Beton towarowy doskonale zastępuje beton standardowy, który powstaje na budowie. Stawiamy na beton, jaki sprawdzi się nawet w przypadku wymagających ról. W procesie produkcji betonu dbamy o to, żeby przestrzegać wszystkich obowiązujących w tej chwili standardów. Dostarczana przez nas mieszanina betonowa ma dobre właściwości, co powoduje, iż wytrzymałość betonu nie pozostawia żadnych wątpliwości. W przypadku betonu towarowego problem przeróżnego dozowania składników do betoniarki nie istnieje. To właśnie dzięki temu każda porcja, która powstaje w naszej betoniarni ma wyraźnie taki sam skład i jednakowe parametry. Wytrzymałość mieszanki jest wysoka między innymi z uwagi na możliwość wykorzystania mniejszej ilości wody. W stworzonej przez nas betoniarni powstaje beton naprawdę trwały. Koszt jego produkcji nie jest zawyżony, co przekłada się na cenę produktu proponowanego Kontrahentom.  Dystrybucja betonu towarowego


  Jesteśmy firmą, która wyspecjalizowała się w produkcji betonu towarowego, a również jego bezpośredniej dystrybucji. Proponujemy mieszankę betonową, do wykonania jakiej wykorzystujemy wyłącznie składniki wysokiej jakości zgodne z ważnymi normami. Wybierając beton właśnie od nas, można być przeświadczonym, że posiada on wszelkie niezbędne certyfikaty. To naturalnie dzięki temu jego wykorzystanie nie jest obarczone żadnym ryzykiem. Proces wytwórczy odbywa się z zachowaniem wszelkich reżimów, co sprawia, iż beton towarowy z naszej betoniarni wyróżnia się na rynku naprawdę wysoką jakością. Pozwala na tworzenie trwałych, porządnych konstrukcji. Powstający w naszej wytwórni beton jest regularnie badany. Wszystko po to, żeby udało się zachować wysoką jakość trafiającej do Klientów mieszanki.


  Beton towarowy z gruszki z możliwością zamówienia pompy do betonu


  Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciw potrzebom Konsumentów poszukujących betonu najlepszej jakości. Oferujemy beton towarowy z gruszki z pompą bądź bez pompy. Beton z tak zwanej gruchy to mieszanka betonowa, jaka ma ciekłą konsystencję. Stworzona przez nas oferta to dobry wybór wszędzie tam, gdzie niedopuszczalne jest samodzielne przygotowywanie kompozycji betonowej. Skąpe zaplecze sprzętowe czy zbyt obszerne zapotrzebowanie na beton sprawiają, iż beton towarowy z gruszki jest kategorycznie lepszym rozwiązaniem. Stawiając na dostarczaną przez nas gruchę, możliwe będzie wylanie betonu w dowolnym miejscu. To sposób na oszczędność również czasu, jak i pieniędzy. Pragnąc skorzystać z naszej propozycji, warto uprzednio zastanowić się nad parametrami konstrukcji, jaka ma być wykonana z wykorzystaniem dostarczanego przez nas betonu. Szczególną uwagę należy skierować na warunki eksploatacji oraz związane z tym obciążenia. To właśnie dzięki temu uda się dobrać beton trafnej klasy. Dostarczamy różne rodzaje betonu. W ofercie mamy między innymi ten, jaki można wykorzystać do wykonania fundamentów, jak i ten, jaki sprawdzi się w przypadku ścian. W szerokiej ofercie posiadamy beton wodoodporny, mrozoodporny, posadzkowy oraz architektoniczny. Bez względu na to, jaki wariant betonu zostanie wybrany, można być pewnym, iż ten dostarczony przez nas zawsze jest wysokiej jakości.
  Dowóz betonu towarowego bezpośrednio od producenta


  Od początku naszej działalności zależy nam na uciesze kontrahentów. To właśnie skutkiem tego oferujemy dostawę betonu towarowego pod adres wskazany przez Konsumenta. Dowozimy beton na plac budowy, robiąc to sprawnie oraz bez niepotrzebnych problemów. Dokładamy wszystkich starań, żeby zrealizować dostawę zgodnie z tym, co ustaliliśmy z Konsumentem. Jesteśmy świadomi tego, jak istotne jest obecnie, aby dotrzymać terminów. Jesteśmy świadomi tego, że brak betonu w określonym dniu uniemożliwia dalsze prace na budowie. Właśnie dlatego wyróżniamy się terminowością. Realizując zlecenia, dbamy o pełne zadowolenie naszych Klientów.
  Formularz kontaktowy  0 + 0

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla betoniarni