Beton towarowy ☎ 788 023 283 ➤ Producent betonu oferuje dostawy betonu towarowego na miejsce budowy do miejscowości ZGORZELEC i okolice.

Betoniarnia jako wytwórnia, producent i dostawca betonu towarowego w ofercie posiada:

 • beton C8/10, C12/15, C16/20, C20/25, C25/30, C30/37, C35/45, C40/50, C45/55, C50/60, dawniej B10, B15, B20, B25, B30, B37, B35 i B40, B45, B50, B55, B60 z transportem i rozładunkiem z użyciem leja z betonomieszarki oraz z rozładunkiem na duże odległości przy użyciu pompy do betonu;
 • beton na domy jednorodzinne, bloki mieszkalne i osiedla mieszkaniowe, budynki biurowe, obiekty handlowe i usługowe, hale, drogi, mosty, wiadukty, podjazdy, fundamenty, posadzki, stropy, schody, ogrodzenia.

 • Wytwórnia betonu towarowego


  Jesteśmy betoniarnią na co dzień zajmującą się produkcją betonu towarowego. Odróżniamy się bogatym doświadczeniem, dzięki jakiemu możemy produkować beton najwyższej jakości. Beton towarowy niesłychanie dobrze sprawdza się jako alternatywa dla szykowanego na budowie betonu tradycyjnego. Tworzymy swoją ofertę, mając na uwadze w największym stopniu wymagających Kontrahentów. W procesie produkcji betonu troszczymy się o to, aby respektować wszystkich obowiązujących w tej chwili standardów. Przekłada się to na właściwości kompozycji. Decydując się na beton towarowy, nie trzeba niepokoić się tym, czy do betoniarki trafiły składniki w dobrych proporcjach. Dzięki temu każda porcja, jaka powstaje w naszej betoniarni ma konkretnie taki sam skład oraz bliźniacze parametry. Solidność mieszanki jest wysoka między innymi z uwagi na możliwość wykorzystania mniejszej ilości wody. W stworzonej przez nas betoniarni powstaje beton naprawdę trwały. Koszt jego produkcji nie jest duży, co przekłada się na cenę produktu oferowanego Klientom.  Dystrybucja betonu towarowego


  Nie tylko wytwarzamy beton towarowy, ale również zajmujemy się jego bezpośrednią dystrybucją. W ofercie posiadamy kompozycję betonową, która powstała ze składników wysokiej jakości. Oferujemy beton mający wymagane aktualnymi przepisami prawa certyfikaty. W efekcie jego zastosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Proces wytwórczy odbywa się z zachowaniem wszelkich reżimów, co sprawia, że beton towarowy z naszej betoniarni wyróżnia się na rynku naprawdę najwyższą jakością. Zezwala na tworzenie trwałych, porządnych konstrukcji. Powstający w naszej betoniarni beton jest regularnie badany. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zachować tak samo najwyższą jakość.


  Beton towarowy z możliwością zamówienia pompy do pompowania betonu w trudno dostępne miejsca


  Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych Konsumentów, jacy potrzebują betonu naprawdę wysokiej jakości. Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji, wolno zamówić beton towarowy z gruszki z pompą bądź bez pompy. Beton z tak zwanej gruchy to mieszanka betonowa, która ma ciekłą konsystencję. Z naszej oferty warto skorzystać wówczas, gdy samodzielne przygotowanie mieszanki betonowej na budowie nie jest możliwe. Skąpe zaplecze sprzętowe lub zbyt duże zapotrzebowanie na beton sprawiają, że beton towarowy z gruszki jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem problemu. Decydując się na kultową gruchę, można bezpośrednio wylewać beton tam, w jakim miejscu będzie on konieczny. Tym samym wolno zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Pragnąc skorzystać z naszej propozycji, warto uprzednio zastanowić się nad parametrami konstrukcji, jaka ma być wykonana z wykorzystaniem dostarczanego przez nas betonu. Szczególnie istotne są warunki eksploatacji, jakie przekładają się na obciążenia. Dzięki temu dobranie betonu właściwej klasy będzie możliwe. Dostarczamy różne rodzaje betonu. W ofercie posiadamy między innymi ten, który można wykorzystać do wykonania fundamentów, jak oraz ten, jaki sprawdzi się w przypadku ścian. W szerokiej ofercie posiadamy beton wodoodporny, mrozoodporny, posadzkowy oraz architektoniczny. Bez względu na to, jaki rodzaj betonu zostanie wybrany, można być pewnym, iż ten dostarczony przez nas zawsze będzie najwyższej jakości.
  Transport betonu towarowego do Klienta bezpośrednio z wytwórni


  Od początku naszej aktywności zależy nam na uciesze kontrahentów. Dlatego proponujemy dostawę betonu towarowego pod adres wskazany przez Kontrahenta. Dowieziemy beton na plac budowy, dbając o to, aby zrobić to naprawdę sprawnie. Zawsze troszczymy się o to, by cały proces dostawy przebiegał zgodnie z ustaleniami. Wiemy, jak istotne dla Kontrahentów jest pilnowanie terminów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ich niedopełnienie ma prawo rozbić pełny kalendarz prac. Dlatego wszystkie dostawy realizujemy zawsze w ustalonym czasie. Pracujemy naprawdę sprawnie, robiąc wszystko, by każdy, kto zdecydował się skorzystać z naszych usług był w pełni zadowolony.
  Formularz kontaktowy  2 + 5

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla betoniarni