Beton towarowy ☎ 788 023 283 ➤ Producent betonu oferuje dostawy betonu towarowego na miejsce budowy do miejscowości KATOWICE i okolice.

Betoniarnia jako wytwórnia, producent i dostawca betonu towarowego w ofercie posiada:

 • beton C8/10, C12/15, C16/20, C20/25, C25/30, C30/37, C35/45, C40/50, C45/55, C50/60, dawniej B10, B15, B20, B25, B30, B37, B35 i B40, B45, B50, B55, B60 z transportem i rozładunkiem z użyciem leja z betonomieszarki oraz z rozładunkiem na duże odległości przy użyciu pompy do betonu;
 • beton na domy jednorodzinne, bloki mieszkalne i osiedla mieszkaniowe, budynki biurowe, obiekty handlowe i usługowe, hale, drogi, mosty, wiadukty, podjazdy, fundamenty, posadzki, stropy, schody, ogrodzenia.

 • Wytwórnia betonu towarowego


  Specjalizujemy się w produkcji topowej jakości betonu towarowego. Posiadamy duże doświadczenie, które zezwala nam dostarczać beton o idealnych właściwościach. Beton towarowy doskonale zastępuje beton standardowy, jaki powstaje na budowie. Stawiamy na beton, który sprawdzi się nawet w przypadku wymagających przeznaczeń. W procesie produkcji betonu troszczymy się o to, żeby respektować wszystkich obowiązujących w tej chwili standardów. To właśnie dzięki temu kompozycja ma dobre właściwości, co z kolei przekłada się na odporność betonu na odpowiednim poziomie. Decydując się na beton towarowy, nie trzeba martwić się tym, czy do betoniarki trafiły składniki w stosownych proporcjach. To naturalnie dzięki temu każda porcja, jaka powstaje w naszej betoniarni ma dokładnie taki sam skład i identyczne parametry. Solidność mieszanki jest duża między innymi z uwagi na możliwość wykorzystania mniejszej ilości wody. Proponujemy Klientom beton trwały i plastyczny. Jednocześnie zadbaliśmy o to, aby koszt jego produkcji nie był za wysoki, co z kolei przekłada się na cenę skończonego produktu oferowanego Kontrahentom.  Dystrybucja betonu towarowego


  Wytwarzamy wysokiej jakości beton towarowy, jaki później sprzedajemy. W szerokiej ofercie mamy kompozycję betonową, która powstała ze składników wysokiej jakości. Pozyskując beton właśnie od nas, można być przeświadczonym, że posiada on wszelkie niezbędne certyfikaty. Powoduje to, iż można go wykorzystywać bez żadnych obaw. Proces wytwórczy odbywa się z zachowaniem wszystkich reżimów, co sprawia, że beton towarowy z naszej wytwórni wyróżnia się na rynku naprawdę wysoką jakością. Świetnie sprawdza się wówczas, kiedy zamierzamy tworzyć solidne, trwałe szkielety betonowe. Powstający w naszej betoniarni beton jest regularnie badany. Wszystko po to, żeby udało się zachować wysoką jakość trafiającej do Konsumentów mieszanki.


  Beton towarowy z gruszki z opcją zamówienia pompy do betonu


  Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów szukających betonu najwyższej jakości. Sprzedajemy beton towarowy z gruszki z pompą bądź bez pompy. Beton z tak zwanej gruchy to mieszanka betonowa, która ma ciekłą konsystencję. Prowadzona przez nas oferta to właściwy wybór wszędzie tam, gdzie niedopuszczalne jest samodzielne przygotowywanie mieszanki betonowej. Ubogie zaplecze sprzętowe lub zbyt obszerne zapotrzebowanie na beton sprawiają, iż beton towarowy z gruszki jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem kłopotów. Decydując się na popularną gruchę, wolno bezpośrednio wylewać beton tam, gdzie będzie on potrzebny. Zapewnia to gigantyczną oszczędność czasu, przekłada się również na oszczędność pieniędzy. Decydując się na skorzystanie z naszej profesjonalnej oferty, należy wcześniej zastanowić się nad tym, jakie parametry będzie miała wykonana konstrukcja. Największe znaczenie mają warunki eksploatacji, a tym samym obciążenie. Bez tego dobranie betonu dobrej klasy będzie bardzo trudne. Proponujemy Klientom różny rodzaj betonu. Stworzona przez nas oferta obejmuje ten odpowiedni do fundamentów, ścian, schodów, jak i nadproży. Oferujemy beton mrozoodporny, wodoszczelny, posadzkowy i architektoniczny. Bez względu na to, jaki wariant betonu zostanie wybrany, można być pewnym, że ten dostarczony przez nas zawsze będzie wysokiej jakości.
  Dostarczanie betonu towarowego pod wskazany adres bezpośrednio z lokalnej wytwórni betonu


  Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciwko potrzebom oraz oczekiwaniom Klientów. To właśnie skutkiem tego oferujemy dostawę betonu towarowego pod adres określony przez Klienta. Dowozimy beton na plac budowy, robiąc to sprawnie oraz bez niepotrzebnych kłopotów. Zawsze dbamy o to, aby kompletny proces dostawy przebiegał zgodnie z ustaleniami. Pozostajemy świadomi tego, jak istotne jest obecnie, aby dotrzymać terminów. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż ich niedopełnienie może rozbić pełny kalendarz prac. Dlatego wszystkie dostawy realizujemy zawsze w ustalonym czasie. Realizując zlecenia, dbamy o pełne zadowolenie naszych Klientów.
  Formularz kontaktowy  7 + 10

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla betoniarni