Beton towarowy ☎ 788 023 283 ➤ Producent betonu oferuje dostawy betonu towarowego na miejsce budowy do miejscowości ŚWIDNIK i okolice.

Betoniarnia jako wytwórnia, producent i dostawca betonu towarowego w ofercie posiada:

 • beton C8/10, C12/15, C16/20, C20/25, C25/30, C30/37, C35/45, C40/50, C45/55, C50/60, dawniej B10, B15, B20, B25, B30, B37, B35 i B40, B45, B50, B55, B60 z transportem i rozładunkiem z użyciem leja z betonomieszarki oraz z rozładunkiem na duże odległości przy użyciu pompy do betonu;
 • beton na domy jednorodzinne, bloki mieszkalne i osiedla mieszkaniowe, budynki biurowe, obiekty handlowe i usługowe, hale, drogi, mosty, wiadukty, podjazdy, fundamenty, posadzki, stropy, schody, ogrodzenia.

 • Wytwarzanie betonu towarowego


  Od dawna produkujemy beton towarowy. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem, to naturalnie dzięki jakiemu możemy wytwarzać beton wysokiej jakości. Beton towarowy wyśmienicie zastępuje beton tradycyjny, który powstaje na budowie. Tworzymy swoją ofertę, mając na uwadze w największym stopniu wymagających Kontrahentów. Fabrykujemy beton, pamiętając o zachowaniu precyzyjnie określonych norm. To naturalnie dzięki temu kompozycja ma dobre właściwości, co z kolei przekłada się na odporność betonu na odpowiednim poziomie. W przypadku betonu towarowego nie trzeba obawiać się różnic w zakresie dawkowania poszczególnych elementów do betoniarki. Każda porcja betonu z naszej betoniarki cechuje się ustalonym składem, a tym samym parametrami. Wytrzymałość mieszanki jest duża między innymi z uwagi na szansę wykorzystania mniejszej ilości wody. Produkujemy beton, jaki jest niebywale trwały, a równolegle bardzo plastyczny. Równocześnie zadbaliśmy o to, żeby koszt jego produkcji nie był zawyżony, co z kolei przekłada się na cenę skończonego produktu oferowanego Konsumentom.  Sprzedaż betonu towarowego


  Jesteśmy jednostką zajmującą się sprzedażą bezpośrednią najwyższej jakości betonu towarowego. Oferujemy kompozycję betonową, do wykonania której wykorzystujemy tylko składniki najwyższej jakości zgodne z aktualnymi normami. Kupując beton właśnie od nas, można być przeświadczonym, że ma on wszelkie niezbędne certyfikaty. Sprawia to, że można go wykorzystywać bez żadnych obaw. Proces produkcyjny odbywa się z zachowaniem wszystkich reżimów, co sprawia, że beton towarowy z naszej betoniarni wyróżnia się na rynku naprawdę wysoką jakością. Świetnie sprawdza się wówczas, gdy zamierzamy tworzyć solidne, trwałe konstrukcje betonowe. Powstający w naszej wytwórni beton jest regularnie badany. W efekcie udaje się nam zachować najwyższą jakość kompozycji.


  Beton towarowy z gruszki z opcją zamówienia pompy do betonu


  Wychodzimy naprzeciw potrzebom oraz wymaganiom tych Konsumentów, jacy potrzebują betonu naprawdę najwyższej jakości. Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji, wolno złożyć zamówienie na beton towarowy z gruszki z pompą lub też bez pompy. Beton z tak zwanej gruchy to mieszanka betonowa, która ma ciekłą konsystencję. Z naszej oferty warto skorzystać wówczas, kiedy samodzielne przygotowanie kompozycji betonowej na budowie nie jest możliwe. Ubogie zaplecze sprzętowe czy zbyt obszerne zapotrzebowanie na beton wywołują, że beton towarowy z gruszki jest kategorycznie lepszym rozwiązaniem kłopotów. Stawiając na dostarczaną przez nas gruchę, możliwe będzie wylanie betonu w dowolnym miejscu. Gwarantuje to gigantyczną oszczędność czasu, przekłada się także na oszczędność pieniędzy. Chcąc skorzystać z naszej propozycji, warto wcześniej zastanowić się nad parametrami konstrukcji, jaka ma być wykonana z wykorzystaniem dostarczanego przez nas betonu. Szczególną uwagę należy skierować na warunki eksploatacji i związane z tym obciążenia. Pozwoli to na dobranie betonu odpowiedniej klasy. W ofercie posiadamy różne rodzaje betonu. Stworzona przez nas oferta obejmuje ten odpowiedni do fundamentów, ścian, schodów, jak i nadproży. Proponujemy beton mrozoodporny, wodoszczelny, posadzkowy i architektoniczny. Bez względu na to, który typ betonu zostanie wybrany, można być pewnym, iż ten dostarczony przez nas zawsze będzie najwyższej jakości.
  Dostarczanie betonu towarowego pod wskazany adres bezpośrednio z lokalnej wytwórni betonu


  Od początku naszej działalności zależy nam na uciesze kontrahentów. To właśnie skutkiem tego oferujemy dostawę betonu towarowego pod adres wskazany przez Klienta. Dowozimy beton na plac budowy, robiąc to sprawnie i bez niepotrzebnych kłopotów. Zawsze dbamy o to, aby kompletny proces dostawy przebiegał zgodnie z uzgodnieniami. Wiemy, jak ważne dla Klientów jest pilnowanie terminów. Jesteśmy świadomi tego, że brak betonu w ustalonym dniu uniemożliwia dalsze prace na budowie. To właśnie dlatego jesteśmy terminowi i słowni. Realizując zlecenia, dbamy o pełne zadowolenie naszych Klientów.
  Formularz kontaktowy  6 + 3

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla betoniarni