Beton towarowy ☎ 788 023 283 ➤ Producent betonu oferuje dostawy betonu towarowego na miejsce budowy do miejscowości ZAKOPANE i okolice.

Betoniarnia jako wytwórnia, producent i dostawca betonu towarowego w ofercie posiada:

 • beton C8/10, C12/15, C16/20, C20/25, C25/30, C30/37, C35/45, C40/50, C45/55, C50/60, dawniej B10, B15, B20, B25, B30, B37, B35 i B40, B45, B50, B55, B60 z transportem i rozładunkiem z użyciem leja z betonomieszarki oraz z rozładunkiem na duże odległości przy użyciu pompy do betonu;
 • beton na domy jednorodzinne, bloki mieszkalne i osiedla mieszkaniowe, budynki biurowe, obiekty handlowe i usługowe, hale, drogi, mosty, wiadukty, podjazdy, fundamenty, posadzki, stropy, schody, ogrodzenia.

 • Wytwórnia betonu towarowego


  Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, której działalność skupia się na produkcji betonu towarowego. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem, to właśnie dzięki jakiemu możemy tworzyć beton wysokiej jakości. Beton towarowy jest idealną opcją dla betonu zwykłego, jaki przygotowuje się bezpośrednio na budowie. Stawiamy na beton, który sprawdzi się nawet w przypadku wymagających zastosowań. W procesie produkcji betonu dbamy o to, żeby respektować wszystkich obowiązujących w tej chwili standardów. To właśnie dzięki temu mieszanka ma dobre właściwości, co z kolei przekłada się na wytrzymałość betonu na odpowiednim poziomie. W przypadku betonu towarowego nie trzeba obawiać się różnic w zakresie dawkowania poszczególnych składników do betoniarki. Dzięki temu każda porcja, która powstaje w naszej betoniarni ma konkretnie taki sam skład i jednakowe parametry. Odporność mieszanki jest wysoka między innymi z uwagi na szansę wykorzystania mniejszej ilości wody. Sporządzamy beton, który jest niebywale trwały, a równocześnie bardzo plastyczny. Dokładamy starań, ażeby koszt produkcji maksymalnie obniżyć, a tym samym móc proponować Klientom beton w rozsądnej cenie.  Dystrybucja betonu towarowego


  Nie tylko wytwarzamy beton towarowy, ale także zajmujemy się jego bezpośrednią sprzedażą. Znajdująca się w naszej ofercie mieszanka betonowa powstaje z precyzyjnie dobranych składników, których jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości. Pozyskując beton właśnie od nas, można być przeświadczonym, że posiada on wszystkie niezbędne certyfikaty. Dzięki temu jego wykorzystanie nie jest obarczone żadnym niebezpieczeństwem. Proces produkcyjny odbywa się z zachowaniem wszelkich reżimów, co sprawia, że beton towarowy z naszej wytwórni wyróżnia się na rynku naprawdę najwyższą jakością. Zezwala na tworzenie trwałych, solidnych konstrukcji. Powstający w naszej wytwórni beton jest regularnie badany. To naturalnie dzięki temu jesteśmy w stanie zachować tak samo najwyższą jakość.


  Beton towarowy z możliwością zamówienia pompy do pompowania betonu w trudno dostępne miejsca


  Wychodzimy naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom tych Klientów, jacy potrzebują betonu naprawdę najwyższej jakości. Sprzedajemy beton towarowy z gruszki z pompą bądź bez pompy. Beton z tak zwanej gruchy to mieszanka betonowa, która ma płynną konsystencję. Prowadzona przez nas oferta to dobry wybór wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest samodzielne przygotowanie mieszanki betonowej. Skąpe zaplecze sprzętowe lub zbyt duże zapotrzebowanie na beton wywołują, że beton towarowy z gruszki jest kategorycznie lepszym rozwiązaniem. Decydując się na dostarczaną przez nas gruchę, możliwe jest wylanie betonu w dowolnym miejscu. Oznacza to dużą oszczędność czasu i pieniędzy. Decydując się na skorzystanie z naszej profesjonalnej oferty, należy wcześniej zastanowić się nad tym, jakie parametry będzie miała wykonana konstrukcja. Szczególnie istotne są warunki eksploatacji, które przekładają się na obciążenia. Dzięki temu dobranie betonu odpowiedniej klasy będzie możliwe. Dostarczamy różne rodzaje betonu. Nasza oferta obejmuje ten właściwy do fundamentów, ścian, schodów, jak i nadproży. Proponujemy beton mrozoodporny, wodoszczelny, posadzkowy i architektoniczny. Bez względu na wariant wybranego betonu, nie należy martwić się jego jakością.
  Dowóz betonu towarowego bezpośrednio od producenta


  Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciwko potrzebom oraz oczekiwaniom Klientów. To właśnie dlatego proponujemy dostawę betonu towarowego pod adres wskazany przez Kontrahenta. Dowozimy beton na plac budowy, robiąc to sprawnie i bez niepotrzebnych problemów. Dokładamy wszelkich starań, by zrealizować dostawę zgodnie z tym, co ustaliliśmy z Konsumentem. Jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest dzisiaj, aby dotrzymać terminów. Jesteśmy świadomi tego, iż brak betonu w ustalonym dniu hamuje dalsze prace na budowie. Dlatego wszystkie dostawy realizujemy zawsze w ustalonym czasie. W realizacji zleceń jesteśmy uważni i punktualni po to, aby każdy, kto zaufał właśnie nam był w pełni zadowolony.
  Formularz kontaktowy  7 + 10

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla betoniarni