Beton towarowy ☎ 788 023 283 ➤ Producent betonu oferuje dostawy betonu towarowego na miejsce budowy do miejscowości STARACHOWICE i okolice.

Betoniarnia jako wytwórnia, producent i dostawca betonu towarowego w ofercie posiada:

 • beton C8/10, C12/15, C16/20, C20/25, C25/30, C30/37, C35/45, C40/50, C45/55, C50/60, dawniej B10, B15, B20, B25, B30, B37, B35 i B40, B45, B50, B55, B60 z transportem i rozładunkiem z użyciem leja z betonomieszarki oraz z rozładunkiem na duże odległości przy użyciu pompy do betonu;
 • beton na domy jednorodzinne, bloki mieszkalne i osiedla mieszkaniowe, budynki biurowe, obiekty handlowe i usługowe, hale, drogi, mosty, wiadukty, podjazdy, fundamenty, posadzki, stropy, schody, ogrodzenia.

 • Wytwarzanie betonu towarowego


  Jesteśmy betoniarnią na co dzień zajmującą się produkcją betonu towarowego. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem, to naturalnie dzięki jakiemu możemy wytwarzać beton wysokiej jakości. Beton towarowy jest pierwszorzędną opcją dla betonu zwykłego, który tworzy się bezpośrednio na budowie. Stawiamy na beton, jaki sprawdzi się nawet w wypadku wymagających przeznaczeń. W procesie produkcji betonu dbamy o to, żeby respektować wszystkich obowiązujących w tej chwili standardów. To naturalnie dzięki temu mieszanka ma dobre właściwości, co z kolei przekłada się na wytrzymałość betonu na odpowiednim poziomie. Decydując się na beton towarowy, nie trzeba martwić się tym, czy do betoniarki trafiły składniki w odpowiednich proporcjach. Każda porcja betonu z naszej betoniarki charakteryzuje się ustalonym składem, a tym samym parametrami. Trwałość mieszanki jest wysoka między innymi z uwagi na szansę wykorzystania mniejszej ilości wody. Sprzedajemy Klientom beton trwały i plastyczny. Równocześnie zadbaliśmy o to, ażeby koszt jego produkcji nie był zawyżony, co z kolei przekłada się na cenę gotowego produktu oferowanego Klientom.  Sprzedaż betonu towarowego


  Jesteśmy jednostką zajmującą się sprzedażą bezpośrednią wysokiej jakości betonu towarowego. W szerokiej ofercie posiadamy mieszankę betonową, która powstała ze składników najwyższej jakości. Wybierając beton właśnie od nas, można być przeświadczonym, że posiada on wszelkie niezbędne certyfikaty. Dzięki temu jego wykorzystanie nie jest obarczone żadnym ryzykiem. Proces produkcyjny odbywa się z zachowaniem wszystkich reżimów, co sprawia, iż beton towarowy z naszej wytwórni wyróżnia się na rynku naprawdę najwyższą jakością. Konstruowane z niego konstrukcje są naprawdę trwałe i solidne. Powstający w naszej betoniarni beton jest regularnie badany. W rezultacie udaje się nam zachować najwyższą jakość mieszanki.


  Beton towarowy z możliwością zamówienia pompy do pompowania betonu w trudno dostępne miejsca


  Jesteśmy firmą, która wychodzi vis-a-vis potrzebom Klientów poszukujących betonu najlepszej jakości. Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji, wolno złożyć zamówienie na beton towarowy z gruszki z pompą bądź bez pompy. Beton z tak zwanej gruchy to mieszanka betonowa, która ma płynną konsystencję. Z naszej propozycji warto skorzystać wówczas, gdy samodzielne przygotowanie mieszanki betonowej na budowie nie jest możliwe. Skąpe zaplecze sprzętowe czy zbyt obszerne zapotrzebowanie na beton powodują, iż beton towarowy z gruszki jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem problemu. Decydując się na popularną gruchę, wolno bezpośrednio wylewać beton tam, gdzie jest on konieczny. Oznacza to dużą oszczędność czasu oraz pieniędzy. Decydując się na skorzystanie z naszej profesjonalnej propozycji, należy uprzednio zastanowić się nad tym, jakie parametry będzie miała wykonana konstrukcja. Największe znaczenie mają warunki użytkowania, a tym samym obciążenie. To naturalnie dzięki temu uda się dobrać beton dobrej klasy. Dostarczamy różne rodzaje betonu. Stworzona przez nas oferta obejmuje ten właściwy do fundamentów, ścian, schodów, jak i nadproży. Proponujemy beton mrozoodporny, wodoodporny, posadzkowy i architektoniczny. Bez względu na to, który wariant betonu zostanie wybrany, można być pewnym, że ten dostarczony przez nas zawsze jest najwyższej jakości.
  Dostawa betonu towarowego bezpośrednio od producenta


  Od samego początku dbamy o to, aby zaspokoić potrzeby Konsumentów. Dlatego w naszej szerokiej ofercie znajduje się dostawa betonu towarowego pod określony adres. Dostarczamy beton na plac budowy, dbając o to, żeby zrobić to naprawdę profesjonalnie. Dokładamy wszelkich starań, by zrealizować dostawę zgodnie z tym, co ustaliliśmy z Klientem. Wiemy, jak ważne dla Konsumentów jest pilnowanie terminów. Jesteśmy świadomi tego, iż brak betonu w ustalonym dniu hamuje dalsze prace na budowie. To właśnie skutkiem tego jesteśmy terminowi oraz słowni. Realizując zlecenia, dbamy o pełne zadowolenie naszych Klientów.
  Formularz kontaktowy  9 + 2

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla betoniarni