Beton towarowy ☎ 788 023 283 ➤ Producent betonu oferuje dostawy betonu towarowego na miejsce budowy do miejscowości WADOWICE i okolice.

Betoniarnia jako wytwórnia, producent i dostawca betonu towarowego w ofercie posiada:

 • beton C8/10, C12/15, C16/20, C20/25, C25/30, C30/37, C35/45, C40/50, C45/55, C50/60, dawniej B10, B15, B20, B25, B30, B37, B35 i B40, B45, B50, B55, B60 z transportem i rozładunkiem z użyciem leja z betonomieszarki oraz z rozładunkiem na duże odległości przy użyciu pompy do betonu;
 • beton na domy jednorodzinne, bloki mieszkalne i osiedla mieszkaniowe, budynki biurowe, obiekty handlowe i usługowe, hale, drogi, mosty, wiadukty, podjazdy, fundamenty, posadzki, stropy, schody, ogrodzenia.

 • Wytwórnia betonu towarowego


  Skoncentrowaliśmy naszą działalność na produkcji betonu towarowego. Odróżniamy się bogatym doświadczeniem, dzięki jakiemu możemy produkować beton wysokiej jakości. Beton towarowy bardzo dobrze zamienia beton tradycyjny, jaki powstaje na budowie. Tworzymy swoją ofertę, posiadając na uwadze w najwyższym stopniu wymagających Kontrahentów. Wytwarzamy beton, pamiętając o zachowaniu precyzyjnie określonych standardów. To właśnie dzięki temu mieszanka ma odpowiednie właściwości, co z kolei przekłada się na trwałość betonu na odpowiednim poziomie. Decydując się na beton towarowy, nie należy martwić się tym, czy do betoniarki trafiły składniki w odpowiednich proporcjach. Jakakolwiek porcja betonu z naszej betoniarki cechuje się wskazanym składem, a tym samym parametrami. Trwałość mieszanki jest wysoka między innymi z uwagi na szansę wykorzystania mniejszej ilości wody. Beton, który opuszcza stworzoną przez nas betoniarnię znamionuje się szczególną trwałością i plastycznością. Dokładamy starań, by koszt produkcji maksymalnie zredukować, a tym samym móc oferować Klientom beton w rozsądnej cenie.  Dystrybucja betonu towarowego


  Produkujemy najwyższej jakości beton towarowy, który potem sprzedajemy. W szerokiej ofercie posiadamy mieszankę betonową, która powstała ze składników najwyższej jakości. Kupując beton właśnie od nas, można być przeświadczonym, że posiada on wszystkie niezbędne certyfikaty. To właśnie dzięki temu jego użycie nie jest obarczone żadnym niebezpieczeństwem. Proces produkcyjny odbywa się z zachowaniem wszelkich reżimów, co sprawia, iż beton towarowy z naszej wytwórni wyróżnia się na rynku naprawdę najwyższą jakością. Zezwala na tworzenie trwałych, mocnych konstrukcji. Powstający w naszej betoniarni beton jest regularnie badany. Wszystko po to, żeby udało się zachować najwyższą jakość trafiającej do Klientów mieszanki.


  Beton towarowy z gruszki z pompą lub bez pompy


  Jesteśmy firmą, jaka wychodzi naprzeciw potrzebom Kontrahentów szukających betonu wysokiej jakości. Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji, można złożyć zamówienie na beton towarowy z gruszki z pompą czy też bez pompy. Beton z tak zwanej gruchy to mieszanka betonowa, jaka ma ciekłą konsystencję. Stworzona przez nas oferta to właściwy wybór wszędzie tam, gdzie niedopuszczalne jest samodzielne przygotowanie mieszanki betonowej. Ubogie zaplecze sprzętowe czy zbyt obszerne zapotrzebowanie na beton powodują, iż beton towarowy z gruszki jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Stawiając na dostarczaną przez nas gruchę, możliwe będzie wylanie betonu w dowolnym miejscu. Zapewnia to gigantyczną oszczędność czasu, przekłada się również na oszczędność pieniędzy. Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji, trzeba uprzednio zastanowić się nad tym, jakie parametry będzie miała wykonana konstrukcja. Największe znaczenie mają warunki użytkowania, a tym samym obciążenie. Pozwoli to na dobranie betonu odpowiedniej klasy. Dostarczamy różne rodzaje betonu. W szerokiej ofercie posiadamy między innymi ten, który można wykorzystać do wykonania fundamentów, jak i ten, który sprawdzi się w przypadku ścian. Oferujemy beton mrozoodporny, wodoodporny, posadzkowy oraz architektoniczny. Bez względu na to, który rodzaj betonu zostanie wybrany, można być pewnym, że ten dostarczony przez nas zawsze będzie wysokiej jakości.
  Dostarczanie betonu towarowego w dowolne miejsce na budowie


  Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciw potrzebom i wymaganiom Klientów. To właśnie wskutek tego proponujemy dostawę betonu towarowego pod adres wskazany przez Kontrahenta. Dowozimy beton na plac budowy, robiąc to sprawnie i bez niepotrzebnych problemów. Dokładamy wszelkich starań, by zrealizować dostawę zgodnie z tym, co uzgodniliśmy z Klientem. Wiemy, jak istotne dla Klientów jest pilnowanie terminów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ich niedopełnienie ma prawo rozbić pełny kalendarz prac. Właśnie dlatego wyróżniamy się terminowością. Realizując zlecenia, dbamy o pełne zadowolenie naszych Klientów.
  Formularz kontaktowy  7 + 7

  Aktualności z bloga


  Dostawcy rozwiązań dla betoniarni